LET OP! Vanaf 1 September zijn er, door het samengaan met ODI, zowel locaties op Elburg als op ’t Harde!!

Locatie ’t Huiken, Wijden 33, 8081 VS Elburg. Telefoon: 0525 – 682242

Locatie De Wimpel, De Wimpel 4, 8081 JS Elburg. Telefoon: 0525 – 682148

Locatie Aperloo, Stadsweg 27, 8084 PH ’t Harde. Telefoon: 0525-651764 / 0681152208

LOCATIE(S) ELBURG

Dag Zaal Leiding Tijd Groep
Maandag Lambert Franckens college S.Hofman 19.00 – 20.00 Step aerobics
Lambert Franckens college S.Hofman  20.00 – 2100 Dynamic Sport
De Wimpel T. Sijbel 16.00 – 17.00 Meisjes gr. 4 Recreatie Turnen
De Wimpel T. Sijbel 17.00 – 18.00 Meisjes gr. 5/6  Recreatie Turnen
De Wimpel T. Sijbel 18.00 – 19.00 Meisjes gr. 7/8 Recreatie Turnen
De Wimpel S.Blankenspoor 19.00 – 20.00 Meisjes Recreatie Turnen vanaf 12 jr.
’t Huiken P. Buning 19.30 – 20.30 Yoga
Dinsdag De Wimpel M. Freriks 16.00 – 17.30 Combinatiegroep Wedstrijdgroep / selectie Onderbouw
De Wimpel M. Stuurop en N. Hengeveld 17.30 – 19.00 Combinatiegroep Wedstrijdgroep / selectie Middenbouw
De Wimpel M.Stuurop en N.Hengeveld 19.00 – 20.30 Combinatiegroep Wedstrijdgroep / selectie Bovenbouw
 ’t Huiken Z. Breukelman 19.30 – 20.30 Yoga
Woensdag ’t Huiken R.Bongaarts 09:00 -10:00 Dames Bodyfit
’t Huiken T.Sijbel 09.15 – 10.00 Ouder en Kind gym v.a. 2 jr. (deze groep is VOL)
’t Huiken T. Sijbel 10.00 – 10.45 Ouder en Kind gym v.a. 2 jr.
’t Huiken T. Sijbel 10.45 – 11.30 Ouder en Kind gym v.a. 2 jr.
’t Huiken T. Sijbel 14.30 – 15.30 Kleuter Basisgroep 1/2
’t Huiken T. Sijbel 15.30 – 16.30 Kleuter Basisgroep 3
’t Huiken T. Sijbel 16.30 – 17.30 Jongensgym vanaf Groep 4
De Wimpel M.Stuurop en M.Freriks  14.15 – 15.30  Pre-instap / Voorbereidings-groep
De Wimpel M.Stuurop 15.30 – 17.30 Selectie Jong/Oud
Heerde L. Drost 18.00 – 20.00 Selectie Jong/Oud
Lambert Franckens college S.Hofman 19.00 – 20.00 Steps Aerobics
Lambert Franckens college S.Hofman 20.00 – 21.00 Bodyfit
Donderdag
De Wimpel M. Stuurop en M.Freriks 16.00 – 18.30 Selectie Jong
De Wimpel M. Stuurop en N.Hengeveld (vanaf 19:00 uur) 18:30 -21.00 Selectie Oud
Vrijdag ’t Huiken 09.00 – 10.00 Yoga
De Wimpel N.Hengeveld en M.Freriks 15.30 – 17.00 Wedstrijdgroep Jong
De Wimpel N.Hengeveld en M.Freriks 17.00 – 18.30 Wedstrijdgroep Oud
Zaterdag De Wimpel  T. Sijbel 14.30 – 15.30 Gehandicapten Gym

LOCATIE ‘T HARDE

Maandag Aperloo Liene Roozeboom Wedstrijdturnen 18.00 – 20.00
Aperloo Patrick van de Linde Freerunning 1 (Instapgroep) 16.00 – 17.00
Aperloo Patrick van de Linde Freerunning 2 17.00 -18.00
Dinsdag Aperloo Johanna Blauw Fitgym dames 50+ 09.30 – 10.30
Aperloo Johanna Blauw Fitgym heren 50+ 10.30 – 11.30
Woensdag Aperloo Chantal Buurkes Kleutergym groep 1 en 2 16.00 – 17.00
Aperloo Chantal Buurkes Recreatie turnen groep 3 en 4 17.00 – 18.00
Aperloo Chantal Buurkes Recreatie turnen groep 5 en 6 18.00 – 19.00
Donderdag Aperloo A.Hoeve Fittraining dames en heren vanaf 18 jaar 18:30 – 19:30
Aperloo Marjanne Top Fitgym voor mensen met een verstandelijke beperking, alle leeftijden 18.30 – 19.30
Vrijdag Aperloo Suzanne Hofman Ouder- en Kindgym 2 en 3 jaar 09.15 – 10.00
Aperloo Suzanne Hofman Ouder- en Kindgym 2 en 3 jaar 10.00 – 11.00
Aperloo I. Spijkerboer en Liene Roozeboom Turngroep (6e Divisie) 16.00 – 18.00
Aperloo I. Spijkerboer en Liene Roozeboom Wedstrijdturnen 18.00 – 20.00